Порно-снимки од Сандра Африка: Пејачката вели дека има бемка на друго место, а не „таму“ (ФОТО)

Српските медиуми пишуваат дека во јавноста се појавила порно-снимка од познатата пејачка Сандра Африка. Таа на видеото си ги допира градите, а во еден момент глуми и оргазам.

Повеќе од јасно е дека видеото било наменето за да го испрати на некој, но атрактивната пејачка го вели сосема спротивното.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

– Тоа на снимката не сум јас. Девојката воопшто не личи на мене. Второ, можеш да видиш по сите детали дека не сум јас. Ова само слеп и будала може да каже дека сум јас. Јас имам бемка помеѓу градите и тетоважи по рацете – изјавила Сандра.

За порно-снимката демантира и нејзиниот менаџер инаку поранешен дечко Александар Московијевиќ – Микш. Тој исто така тврди дека девојката на снимката не е Сандра, туку некоја друга девојка.

Слични објави

Капитенот на Вардар стапна на „лудиот камен“: Се ожени Столе Стоилов! (ФОТО)

Еспресо

Маја Беровиќ не престанува да провоцира: Задникот во прв план! (ФОТО)

Пет хороскопски знаци КОИ БИ ПРОСТИЛЕ НЕВЕРСТВО

Igor

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Igor

Мајли Сајрус искрено: Мислев дека морам да бидам „геј“ зашто сите мажи се зли

Igor

Познати актерки кои се остварија како мајки после 40-та година!

Еспресо

Остави Коментар

14 − 3 =

Слични објави

Мила Јовович ја роди третата ќерка (ФОТО)

Еспресо

Ќе има нов „Кум“, а Ал Пачино е во главната улога!

Еспресо

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Васко Спасоски

Стајлинг кој има посебна причина: Еве зошто Кејт Мидлтон ја облекува принцезата Шарлот во исти фустанчиња (ФОТО)

Igor

Ова битолско „чупе“ треба да се најде на разгледница за градот (ФОТО)

Igor

Ава Карабатиќ се фали дека зборувала со Тесла, и уплатиле 3.255 долари за да го слушнат разговорот!

Еспресо