Хајли Бибер не успеа да се избори со ветрот – Фановите видоа нешто повеќе!

Хајли Бибер знае како да привлече внимание, дури и кога ќе се појави во широк џемпер.

Додека шетала по улиците на Париз, манекенката и жена на Џастин Бибер го привлекла вниманието на сите присутни.

профимедиа

Таа на себе носела виолетова модна комбинација, а сукњата имала толкав шлиц, што во еден момент – се можело да се види.

профимедиа

Хајли се бранела од ветрот, но на крајот ѕирнале виолетовите гаќички, што особено го воодушевило посилниот пол.

профимедиа

Слични објави

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРА: Спијам со мајка ми, се дружам со принцот Хари…

Igor

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Васко Спасоски

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Igor

Скандал во училиште: Наставничка по биологија имала секс со ученикот. Се појави снимка од училницата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Солен пилинг за лице и тело за младешка и негувана кожа (РЕЦЕПТ)

Igor

Кевин Харт копија на The Rock! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

8 + десет =

Слични објави

Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени (ФОТО)

Igor

Најлесно ДОБИВААТ СЕКС мажите кои ги поседуваат овие 4 карактерни особини

Igor

Јапонска техника: Потопете ги стапалата во овој раствор и исчистете го телото од сите отрови

Igor

ЗДРАВ ВЕГЕТАРИЈАНСКИ ОБРОК: Фалафел топчиња со хумус

Igor

ЏЕНИФЕР АНИСТОН ВО ТОПЛЕС ИЗДАНИЕ – Поради своето тело никогаш не би требало да се срамиме (ФОТО)

Igor

СТРИПТИЗ И ЧУДНИ КОМБИНАЦИИ: Лејди Гага и Хари Стајлс главни на Мет галата 2019 (ВИДЕО)

Igor