18.8 C
Скопје
21:26 - 15 април, 2024

Ознака : џентлмен

БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСцена

Пет години без „најголемиот џентлмен во рокенролот“: Влада Дивљан повеќе не е овде, но и понатаму е со нас!

Еспресо
Еден од најзначајните музички автори и пејачи од Балканот, Влада Дивљан, нѐ напушти на денешен ден пред пет години во 2015 година. Влада Дивљан, пет...
ЛајфстајлСцена

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Igor
Јелена Розга во текот на своето гостување во Белград даде интервју за српскиот Блиц, а меѓу останатото откри и какви и се критериумите при изборот...