36.8 C
Скопје
17:34 - 18 јуни, 2024

Ознака : категорија

ЛајфстајлСцена

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Igor
Јелена Розга во текот на своето гостување во Белград даде интервју за српскиот Блиц, а меѓу останатото откри и какви и се критериумите при изборот...