Ознака : љубовници

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Камила не била единствената љубовница на принцот Чарлс: Само оваа жена вистински го разбирала! (ФОТО)

Еспресо
Принцот Чарлс, наследникот на британската круна, наводно имал уште една љубовница покрај Камила. Станува збор за жената за која велеше дека е единствената што го...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Три знака во зодијакот кои ќе ви пружат кралски третман!

Еспресо
Ова важи и за двата пола – мажите во овие три знака се шармери, џентлмени, нежни и посветени, а жените пак се женствени, грижливи, забавни...
Секојдневие

Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Еспресо
Убава е, млада, згодна и има сè што ќе посака. Нема сомнение дека 21-годишната Јана Орфева е многу атрактивна девојка. Оваа украинска убавица живее прилично...
Сцена Хороскоп

Ве интересира какви љубовници сте? Хороскопот ќе ви го даде одговорот!

Igor
Нашите хороскопски знаци играат многу важна улога во тоа какви љубовници сме. Додека едни уживаат во шегувањето со својот партнер, други пак приредуваат романтични вечери....
Лајфстајл Сцена

Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО)

Igor
Траверс Бејнон, попознат како Кендимен, ја подигнува температурата со неговите објави на Инстаграм. Австралијанецот кој бил играч на рагби, се фали дека спие со четири...