Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО)

Траверс Бејнон, попознат како Кендимен, ја подигнува температурата со неговите објави на Инстаграм. Австралијанецот кој бил играч на рагби, се фали дека спие со четири љубовници дневно и за сè има благослов од сопругата.

„Кога имаш една девојка, тоа е еден тип на секс. А кога ги имаш четири дневно, тогаш имаш можност за различни комбинации. А ги смислувам на дневна база“, рекол.

Плејбојот организира „диви забави“, а гостите редовно ги довезува со хеликоптери.

Се придржува до дрес кодот „што помалку, тоа подобро“, а понекогаш таму се собираат и неколку стотини разголени манекенки.

Пред осум години се оженил со многу помладата Таешу, а во вилата освен нив двајца, живеат и неговите четири деца и неговата девојка Ниша.

„Немирен, е што можам јас тука. Слободно може да спие со четири љубовници дневно, го има мојот благослов“, вели неговата сопруга.

Кендимен е роден во 1972 година во Мелбурн и е наследник на тутунското царство „Фри чојс“.

View this post on Instagram

Trying to read the fucking paper

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

View this post on Instagram

Saturday’s are for the girls

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

Слични објави

Емили Ратајковски се соблече по долна облека во супермаркет (ФОТО)

Igor

ФБИ открива: Кој хороскопски знак е најголем сериски убиец?

Igor

Ким Кардашијан мета на критики: „Носиш чевли од 1.000 долари, а палецот ти испаѓа! (ФОТО)

Igor

Опра остро негира дека влијаела врз одлуката на Хари и Меган да го напуштат кралството

Еспресо

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor

Работник во Бакингемската палата заразен со коронавирус: Кралицата се пресели со принцот Филип во Виндзор!

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет − четиринаесет =

Слични објави

Старее ли воопшто? Глумицата со омилена насмевка ги покажа беспрекорната фигура и долгите нозе (ФОТО)

Igor

Меган и принцот Хари денес слават прва годишнина од бракот: Ексклузивни фотографии кои досега не се објавени

Igor

МЕГАН МАРКЛ ОЧАЈНА: Новото правило на кралицата ја шокираше војвотката

Igor

Станија провоцира со жешкиот задник (ФОТО)

Igor

Карлеуша конечно ја призна аферата со Врањеш: Тоа се моите голи гради и мојот полов орган!

Еспресо

ТУНА навистина има со што да се пофали (ФОТО)

Igor