12.8 C
Скопје
22:25 - 23 април, 2024

Ознака : Епресо

ЛајфстајлФилм и ТВ

Џеј Ло со провокативна фотка го најави филмот во кој таа глуми стриптизерка (ВИДЕО)

Igor
Џенифер Лопез (50) на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од сетот на снимањето на филмот „Hustler“ и нејзината прва сцена со познатата Карди Би....
ЛајфстајлСцена

Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО)

Igor
Траверс Бејнон, попознат како Кендимен, ја подигнува температурата со неговите објави на Инстаграм. Австралијанецот кој бил играч на рагби, се фали дека спие со четири...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на Икарди заведува и на крајот на светот (ФОТО)

Igor
Ванда и Мауро Икарди „побегнаа“ далеку од Интер и од Копа Америка. Додека репрезентацијата на Аргентина игра на Копа Америка, Мауро Икарди е со својата...