Џеј Ло со провокативна фотка го најави филмот во кој таа глуми стриптизерка (ВИДЕО)

Џенифер Лопез (50) на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од сетот на снимањето на филмот „Hustler“ и нејзината прва сцена со познатата Карди Би.

Фотката изобилува со сексипил, а Џеј Ло облечена во градник и црни, па скоро проѕирни гаќички седи на крајот од бината и следи како Карди Би покажува одредени сценски чекори.

Филмот ќе изобилува со провокативни танци и жешки сцени помеѓу Џеј Ло и Карди Би. Самата Карди призна дека била нервозна додека играла во скутот на Џеј Ло.

Погледнете како ќе изгеда трејлерот:

Слични објави

Честитката на Вилијам и Кејт упатена до Меган Маркл ги разбесни фановите (ФОТО)

Igor

Неон, нуд или нешто трето? Откријте какви нокти се тренди ова лето! (ФОТО)

Igor

Нема да ви се верува! Погледнете каква жена има најубавиот Арап на светот! (ФОТО)

Igor

Почина познатиот актер: Неговото срце запрело на ОТВОРЕН ПАТ

Igor

Веќе има 7 милиони „лајкови“: Фотката на Кајли Џенер ќе ви го крене расположението (ФОТО)

Igor

Таа е веќе голема девојка! Погледнете како изгледа повозрасната ќерка на Маја и Дарко Панчеви (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × 1 =

Слични објави

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Igor

Мангупката Кејт: Се прикрала на забава и се опуштила со пијалок…

Igor

Можете ли да погодите со што би се занимавал Роналдо да не е фудбалер?

Igor

Арчи од Сасекс има право на кралска круна, но дали има шанса за тоа? (ВИДЕО)

Igor

Здравје во чинијата: Њоки од палента кои веднаш ќе ви дадат сила (РЕЦЕПТ)

Igor

Како да ги сварите јајцата за Велигден без да испукаат?

Igor