Сопругата на Икарди заведува и на крајот на светот (ФОТО)

Ванда и Мауро Икарди „побегнаа“ далеку од Интер и од Копа Америка.

Instagram

Додека репрезентацијата на Аргентина игра на Копа Америка, Мауро Икарди е со својата сопруга на одмор, далеку од фудбалот и од целата збрка околу неговото заминување од Интер.

Instagram

И додека неговата секси менаџерка и сопруга од една страна ги предизвикува челниците на клубот и му прави на мауро конфликтни ситуации, од друга страна предизвикува со провокативните фотографии од одморот на Полинезија.

View this post on Instagram

Amanecer acá 🌴

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

https://www.instagram.com/p/BzHbV6tIS_n/?utm_source=ig_embed

Слични објави

НЕОБИЧНА ГРЧКА САЛАТА со пржена лубеница (РЕЦЕПТ)

Igor

Ноќна мора на секој татко: Алек Болдвин не е воодушевен од тангата на ќерка му (ФОТО)

Igor

Меган Маркл се сретна со Бијонсе, пејачката доцнела дури 90 минути (ФОТО)

Igor

Дали „One direction“ најавија повторно враќање на сцената? Лијам откри повеќе од тоа што треба!

Еспресо

Нивес Целзиус се „стегна“ и ги истакна градите, но затоа доби непријатен коментар! (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли, ДИВА ВО СРЦЕТО: Чувствувам како крвта ми се враќа во телото (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Лицата родени во овие три хороскопски знаци важат за најуспешни

Igor

Музика за мирен сон: Дела од славен композитор ќе ви помогнат да заспиете како бебе

Слободен Печат

Дали сте сексуално компатибилни со партнерот? Овие знаци покажуваат дека не сте!

Igor

БИ ГО ПРОБАЛЕ ЛИ? Направен првиот сладолед од спанаќ

Igor

Кејтлин Џенер ги изненади следбениците: Се снимаше одблизу без грам шминка на лицето и покажа што работи во дворот (ВИДЕО)

Еспресо

Поранешната сопруга на легендарниот боксер е пронајдена мртва!

Еспресо