36.8 C
Скопје
17:15 - 18 јуни, 2024

Ознака : јана орфева

СветСлајдерСцена

Најскапата љубовница на светот: Го крие својот принц, а на нејзината сметка „легнуваат“ вртоглави суми

Еспресо
Јана Орфева е позната украинска убавица и модел на Инстаграм, а на социјалните мрежи ја следат над 170 илјади луѓе. Сепак, нејзиното богатство не доаѓа...
Секојдневие

Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Еспресо
Убава е, млада, згодна и има сè што ќе посака. Нема сомнение дека 21-годишната Јана Орфева е многу атрактивна девојка. Оваа украинска убавица живее прилично...