16.8 C
Скопје
05:10 - 20 мај, 2024

Ознака : љубовница

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ќерките на Путин се под санкции, но каде е „ПРВАТА ЉУБОВНИЦА“?

Еспресо
Рускиот претседател официјално се ожени само еднаш. Људимила Путин, сега Очеретнаја, ги родила двете ќерки на Владимир Путин – Марија и Катерина, кои вчера беа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

И ЛАВРОВ има тајна ЖЕНА и ЌЕРКА: Полина е кралица на забавите од „1001 ноќ“, живее во дом од 5 милиони евра, а ништо не работи!

Еспресо
Полина Ковалева е посвоена ќерка на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров и живее во Лондон, помеѓу луксуз и забава. Нејзиниот дом од 4,4...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пријателите ја молат АЛИНА КАБАЕВА да разговара со ПУТИН: Но, таа не може ни да стигне до него!

Еспресо
Некои од пријателите на „тајната жена на Путин“ Алина Кабаева вршат притисок врз неа да побара од рускиот претседател да ја прекине војната. Но, сигурносниот...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ЉУБОВНИЦА ОТКРИВА: Како да препознаете дали партнерот ве изневерува

Еспресо
Ејми Капс (32) долги години започнува врски само со оженети мажи и открива како да ги препознаете знаците дека партнерот ве изневерува. Капс, која ги...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ПОЗНАТАТА АКТЕРКА ЈАВНО И СЕ ОБРАТИ НА ЉУБОВНИЦАТА НА СВОЈОТ СОПРУГ: „Сигурно била многу повредена од идејата дека тој можеби сè уште спие со својата жена“

М.Р.
Актерката Алис Еванс неодамна откри дека нејзиниот сопруг Џоан Грифид ја изневеруваал цели три години, а сега јавно и се обрати на неговата љубовница Бјанка....
БалканСлајдерСцена

Беше девојка на познатиот тапанар, љубовница на фудбалер, а Бајага и ги посвети двете најубави балади

Еспресо
Пејачката Алка Вуица неретко беше тема на бројни шпекулации, а многумина изнанди со признанието дека таа била и со оженет фудбалер. Нејзината прва љубов беше...
Секојдневие

Поранешната љубовница на Хуан Карлос – 65 милиони долари беа великодушен подарок од кралот

Еспресо
Корина милионите ги сметала за великодушен подарок и признание за тоа колку му значела, без оглед на тоа што тој ги побарал парите назад две...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Еспресо
Славниот британски готвач Пол Холивуд, овие денови ги полни насловните страници на таблоидите со скандалот кој моментално го „тресе” неговиот приватен живот. 53-годишниот телевизиски готвач...
Секојдневие

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Еспресо
На друштвените мрежи се шири снимка направена во саботата на еден пријателски двобој на 2 еквадорски клуба, Барселона и Делфин. Како што пренесуваат јужноамериканските портали,...
Секојдневие

Го фатила мажот како ја изневерува па го продала на љубовницата за 15 евра (ФОТО)

Еспресо
Жена од Кенија го привлече вниманието на странските медиуми откако, наводно, го продала мажот на жената со која ја изневерувал за само 1700 кениски шилинзи...