3.8 C
Скопје
02:35 - 4 март, 2024

Ознака : хуан карлос

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Снимката од смртта на сцена на славниот музичар се шири на социјалните мрежи: Срцев удар пред публика

Еспресо
Познатиот кубански пејач и текстописец Хуан Карлос Формел почина на 60-годишна возраст. Како што пренесува „Дејли мејл“, тој доживеал срцев удар додека бил на сцена,...
Секојдневие

Поранешната љубовница на Хуан Карлос – 65 милиони долари беа великодушен подарок од кралот

Еспресо
Корина милионите ги сметала за великодушен подарок и признание за тоа колку му значела, без оглед на тоа што тој ги побарал парите назад две...