33.8 C
Скопје
16:12 - 24 јуни, 2024

Ознака : најубави

Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Топ 10 најубави политичарки во светот во моментов

Еспресо
Од Ева Каили од Солун до „жешката“ Италијанка Мара Карфања од владата на Драги, ова се 10-те најубави политичарки кои моментно „претседаваат“ со светот и...
UncategorizedВи препорачуваме на СПЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

НАЈУБАВИТЕ ЦИТАТИ ЗА СИЛАТА НА ВОЛЈАТА И ДУХОТ: Нека се прашуваат како успевате да ја задржите насмевката

Еспресо
Посилни сте отколку што мислите. Но ако некогаш се посомневате во тоа, сетете се на овие цитати. Енергијата ја црпиме од многу работи, понекогаш од...
ЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдер

Каратистка со самовилска убавина

Мими Стојановска
Нашата денешна фото-приказна е 30-годишната тетовчанка Моника Стефановска, убава и успешна од секој аспект. Таа е каратистка и магистер по спортски менаџмент. Моментално поради професионалниот...
БалканСлајдерСцена

Беше девојка на познатиот тапанар, љубовница на фудбалер, а Бајага и ги посвети двете најубави балади

Еспресо
Пејачката Алка Вуица неретко беше тема на бројни шпекулации, а многумина изнанди со признанието дека таа била и со оженет фудбалер. Нејзината прва љубов беше...
Секојдневие

15 најубави цитати за жените

Еспресо
Дали има поголема инспирација од женска инспирација? Мислители, научници, уметници, филозофи сите би се согласиле дека жените биле и ќе бидат неисцрпен извор на инспирација...
Uncategorized

Заблескајте во полн сјај на новогодишната ноќ: 6 најубави стајлинзи! (ФОТО)

Слободен печат
Новата година набрзо присигнува, па време е да започнеме да мислиме во што ќе заблескате на новогодишната ноќ. Кога станува збор за овој период, пожелно...