21.8 C
Скопје
03:04 - 5 јули, 2022

Ознака : политичарки

Ви Препорачуваме Локумче Свет Слајдер Сцена

(Фото) Топ 10 најубави политичарки во светот во моментов

Еспресо
Од Ева Каили од Солун до „жешката“ Италијанка Мара Карфања од владата на Драги, ова се 10-те најубави политичарки кои моментно „претседаваат“ со светот и...