7.8 C
Скопје
21:04 - 20 февруари, 2024

Ознака : даде

СлајдерХороскоп

Ве интересира какви љубовници сте? Хороскопот ќе ви го даде одговорот!

Еспресо
Нашите хороскопски знаци играат многу важна улога во тоа какви љубовници сме. Додека едни уживаат во шегувањето со својот партнер, други пак приредуваат романтични вечери....
СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Ќе се снима ТВ серија за „Ролингстоунси“ – Бендот воодушевен даде дозвола за користење на авторските права

Еспресо
Биографската телевизиска серија за најголемиот рокенрол бенд во светот, „Ролинг Стоунс“ е во фаза на изработка, пишува „Hollywood Reporter“. Проектот го развива каналот „FX“, а...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Меган Маркл во кошула од 29 евра ѝ даде лекција по мода на Кејт Мидлтон! Ракавицата е фрлена (ФОТО)

Еспресо
Меган Маркл во кошула од 29 евра, покажа како се комбинираат „хај стрит“ модните марки и ја замолче Кејт Мидлтон! На настанот на доделување на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со видеото на кое мафта со рацете полни пари, а присутен беше и нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ,...
Секојдневие

НАЈШОКАНТНИОТ ДЕТАЛ кој го призна ДЕМИ МУР: Мајка ми даде на 15 години да ме СИЛУВААТ за 400 долари

Igor
Биографијата на познатата американска актерка Деми Мур под назив „Inside Out“ подигна голема прашина, особено поради некои детали од нејзината младост за кои јавноста не...