Tag : воодушевен

Свет Слајдер Сцена Филм и ТВ

Ќе се снима ТВ серија за „Ролингстоунси“ – Бендот воодушевен даде дозвола за користење на авторските права

Еспресо
Биографската телевизиска серија за најголемиот рокенрол бенд во светот, „Ролинг Стоунс“ е во фаза на изработка, пишува „Hollywood Reporter“. Проектот го развива каналот „FX“, а...
Лајфстајл Сцена

ЏОРЏ КЛУНИ воодушевен од своите преслатки БЛИЗНАЦИ: На само 2 години знаат нешто што јас се уште не сум го научил

Igor
Славниот холивудски актер Џорџ Клуни се разнежни раскажувајќи за своите двегодишни близнаци и се пофали како неговите деца во тие години знаат многу работи. Близнаците...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian