Tag : полнат

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Тие во 2020 полнат 60 години: Нема да поверувате дека оваа ЈУГОСЛОВЕНКА е родена 1960 година, па ќе се запрашате што правите погрешно (ФОТО)

Еспресо
Влеговме во нова декада, а овие познати лица во 2020 година ќе го дочекаат својот 60-ти роденден, па нека им е среќен! Џејмс Спејдер БОНО...
Лајфстајл Сцена

ЏОРЏ КЛУНИ воодушевен од своите преслатки БЛИЗНАЦИ: На само 2 години знаат нешто што јас се уште не сум го научил

Igor
Славниот холивудски актер Џорџ Клуни се разнежни раскажувајќи за своите двегодишни близнаци и се пофали како неговите деца во тие години знаат многу работи. Близнаците...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian