33.8 C
Скопје
14:27 - 24 јуни, 2024

Ознака : нарцизам

Лајфстајл

Научниците објаснија какви се мажите кои им испраќаат слика од својот полов орган на жените

Igor
Најновото истражување покажа какви мажи се оние кои на жените им испраќаат фотографии од својот полов орган. Мажите кои се подготвени да им испратат фотографија...