Ознака : израдуваа

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер со ИНТЕРЕСНА ФОТОГРАФИЈА ги израдуваа сите (ФОТО)

Igor
Тенисерката Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер очекуваат принова!. Тие веќе го имаат синот Лука, а сега го чекаат своето второ дете. Оваа вест ја објавија...