Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Северина овие денови престојува во Белград каде ја најавува својата турнеја.

Пејачката гостваше во српското шоу „TLZP“ и целосно го промени изгледот, па така на снимањето се појави во ултракраток мини фустан, со црна боб перика која одлично и стои и мала торбичка Lady Dior.

Севе комбинацијата ја прилагоди со необични зелено-шарени штикли кои совршени ги истакнаа нејзините прекрасно обликувани нозе.

Сликата за само неколку часа собра повеќе од 13 илјади лајкови.

Во истата емисија гостинка беше и македонската пејачка Калиопи.

Слични објави

10 вежби кои ви гарантираат совршен стомак до лето (ВИДЕО)

Igor

Кустурица и Бреговиќ заедно на сцена, а не се ни поздравиле: Му платив да ми напише музика, а тој ми подметна песна (ВИДЕО)

Igor

СОВЕТИ ЗА УБАВИНА: Кои се најчестите грешки кои ги правиме?

Igor

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Што кажува вашата профилна фотографија за вас?

Еспресо

Нина Бадриќ ѝ одговори на госпоѓата што ѝ понуди да вади компири на нејзината нива

Еспресо

Остави Коментар

оне × 1 =

Слични објави

Работи кои може да се случат со вашиот организам доколку секој ден пиете чај

Еспресо

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Igor

2 хороскопски знаци за кои јуни и јули ќе бидат одлични љубовни месеци

Igor

Ана Николиќ во ново издание (ФОТО)

Igor

4 хороскопски знаци кои е невозможно да бидат припитомени

Igor

Дали еротската масажа е подобра од сексот?

Igor