ПРИЛЕПЕН ФУСТАН И ГОЛИ НОЗЕ – Јелена Розга во Белград се појави како БОЖИЦА (ФОТО)

Пејачката Јелена Розга се појави во Белград, а мажите останаа подзинати кога ја здогледаа.

Имено, пејачката настапуваше во Белград, а пред самиот настап се сретна со претставници на медиумите, па им позираше со насмевка на лицето.

FOTO: MILAN ILIC / RAS SRBIJA

За сцената Јелана избра прилепен црн фустан со кој носеше и нараквици и високи потпетици кои ги открија нејзините долги и згодни нозе.

FOTO: MILAN ILIC / RAS SRBIJA

Дека беше одлично расположена докажува и насмевката која не ја трна од лицето, а пуликата ја забавуваше до доцните ноќни часови.

FOTO: MILAN ILIC / RAS SRBIJA

Слични објави

Никол заблеска во латекс комбинезон – Фановите ја осудија дека била под нож (ФОТО)

Еспресо

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА ОВАА УЧИТЕЛКА! Децата пресреќни – Ова е најоригиналниот костим за маскенбал! (ВИДЕО)

Еспресо

БИВШИОТ СОПРУГ ОСТАР: Од Северина остана само името…

Igor

Бебето кое цел свет сакаше да го види – Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Еспресо

Како влегов во секта: Актерка тргнала на часови, а потоа почнале да се одвиваат вознемирувачки работи

Igor

Остави Коментар

два × 2 =

Слични објави

Избришавте важен документ? Не е крај, постои начин да го вратите

Еспресо

Колку помала разлика во годините, толку поголеми шанси за успех на врската

Igor

Го прашаа Аца Лукас дали знае кој е Бака Прасе: Неговата реакција и одговор ќе ве насмее до солзи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

Никогаш не добивате покана за втор состанок? Еве зошто!

Igor

Ќе се фатите за глава: Погледнете колку пари заработиле Саша Поповиќ и Лепа Брена

Igor