Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Џенифер Лопез летоска угаси 50 свеќички на својата торта, а уште изгледа како божица.

Всушност, многумина се согласуваат дека актерката во шестата деценија изгледа подобро од било кога, а тоа одлучи да го докаже и со новиот сет слики кои ги направи за магазинот GQ.

Џенифер на фотките позира во ултра тенок кожен фустан кој ги покажува сите нејзини облини, а шминкерот се потрудил да изгледа како на лицето да нема ништо. Актерката на сликите се држи за левата града, а изданието распамети илјадници фанови ширум светот.

За споменатиот магазин Џенифер проговори за својата врска со Алекс Родригез.

„Слични сме. И двајцата се водиме со силни амбиции и страст. Напорно работиме и изразено се почитуваме еден со друг“, изјави таа.

Слични објави

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Елтон Џон: Учев повторно да одам и носев пелени, имам уште многу малку време! (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 9 јули 2019, вторник

Igor

Залез на сонцето и нејзиниот најдраг – Снаата на Лепа Брена за првпат го покажа синчето! (ФОТО)

Еспресо

Легендарниот водител Лари Кинг за три недели загуби две деца

Еспресо

Алекс Родригез го откри урнебесниот начин на кој Џеј Ло го присилила да ја запроси (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

девет − осум =

Слични објави

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?! (ФОТО)

Igor

Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Igor

Кралските експерти: Меган има целосна контрола над животот на принцот Хари (ФОТО)

Еспресо

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо

Пет години без „најголемиот џентлмен во рокенролот“: Влада Дивљан повеќе не е овде, но и понатаму е со нас!

Еспресо

Ова е реалност: Папарацо фотографиите на познатата манекенка ја покажуваат суровата лага за реалноста на Инстаграм! (ФОТО)