Британците во шок од изгледот на новата девојка на Бруклин Бекам: Морничаво е колку личи на неа (ФОТО)

Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, има нова девојка која изгледа како двојничка на неговата мајка.

Станува збор за актерката Фиби Торенс, а кога велиме двојничка, буквално и го мислиме тоа бидејќи Фиби снимала кампањи во своите манекенски почетоци токму како Викторија Бекам.

„Со парите од тие проекти успеала да си го плати школувањето”, велат познаниците на парот за „The Sun”.

View this post on Instagram

Roses are red…

A post shared by Phoebe Torrance (@phoebetorrance) on

View this post on Instagram

Lost when you look into my brown eyes

A post shared by Phoebe Torrance (@phoebetorrance) on

„Од одредени агли таа морничаво наликува на Викторија. Некои пријатели веќе се шегувале со него на таа тема, но Бруклин ги отфрла сите тврдења за сличноста”, велат познаниците. Не им било потребно многу време на британските таблоиди да започнат да го споменуваат Едиповиот комплекс…

Оваа 20-годишна убавица има околу 39 илјади следбеници на Инстаграм, а доволен е само еден поглед на нејзините фотографии за да се воочи неверојатната сличност помеѓу неа и можеби идната свекрва.

View this post on Instagram

What’s your star sign? I’m a ♋️ 🦀

A post shared by Phoebe Torrance (@phoebetorrance) on

Слични објави

На забава без Хари – Меган на гламурозна забава во друштво на ова момче!

Еспресо

ЖЕСТОКИ, НО ВНИМАТЕЛНИ: Никој не би погодил со кој хороскопски знак е најдобро да сте во врска

Igor

Почина основачот на боса-нова стилот легендарниот Жоао Жилберто

Igor

Уметнички дела со мистериозни пораки: Овие 5 тајни се скриени во познатите слики! (ФОТО)

Еспресо

Единствената ќерка на Есма Реџепова, Елеонора, влегува во „Задруга“

Igor

Видео хороскоп за 25 јули, четврток

Igor

Остави Коментар

13 + 10 =

Слични објави

КОНЕЧНО ГО ПОКАЖАА: Британската јавност го запозна синот на Меган и Хари (ФОТО)

Igor

Нема шанси да ја препонаете: Кристијано Роналдо и Бредли Купер лудуваа по неа, а сега е една од најубавите жени во светот (ФОТО)

Еспресо

УПС, ѝ испаднаа ГРАДИТЕ: Фустанот на манекенката два броја поголем? (ФОТО)

Igor

Заборавила да се дотера? Елена Велевска по спортски дуксер во емисија (ВИДЕО)

Igor

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Еспресо

Српската блогерка позира топлес, а траги од бикини некаде нема: Дали е ова нејзината најжешка фотка ова лето? (ФОТО)

Васко Спасоски