Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците со некоја екстравагантна и провокативна фотографија.

Покрај музиката, на убавата блондинка страст и е и модата, па неретко се фали со гламурозна, несекојдневна комбинација, а неодамна сподели и фотографија со многу специфичен фустан.

Имено, позираше во претесна гламурозна тоалета во сребрено-црна боја, а како што призна и самата едвај успеала да дише во неа.

– Стегната до болка! Фала Марко Грубниќ, буквално не можам да дишам, напиша Маја, која и со оваа фотографија докажа дека изгледа барем една деценија помладо.

Погледнете уште неколку нејзини фотки…

View this post on Instagram

Veceras Dubrovnik pjeva 🎤🎤🎤 #wedding

A post shared by majasuput (@majasuput) on

 

Слични објави

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо

Конечно ѝ се насмевна среќата и на Никол Шерзингер! (ФОТО)

Слободен Печат

Кеjти Пери во новиот спот покажа колку е прекрасна жената во подмината бременост

Еспресо

Нивес Целзиус во самоизолација учи да вози велосипед – Имам две леви нозе! (ВИДЕО)

Еспресо

Би-Би-Си поради нивниот настап досега доби 119 поплаки – „Што е следно, порнографија?“ (ВИДЕО)

Еспресо

НЕМА ДЕЛ ОД ТРИЦЕПСОТ, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ НАМЕСТО КОСКИ: Деа откри детали од закрепнувањето

Igor

Остави Коментар

11 + 2 =

Слични објави

Колку често среќните луѓе водат љубов?

Igor

Се омажи ќерката на Ел Чапо, избраникот ѝ е внук на „бароницата на дрогата“

Еспресо

Јапонска техника: Потопете ги стапалата во овој раствор и исчистете го телото од сите отрови

Igor

Се жалеше дека е погодиена од кризата, па купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со скапа „играчка“ (ФОТО)

Васко Спасоски

На Лукас му се закануваат со СМРТ, а тој не престанува со навредите: Ќе ги најдам сите што ми се закануваат!

Igor

Четири „бјути“ навики од кои треба да се ослободите пред 30-тата

Igor