18.8 C
Скопје
22:40 - 19 мај, 2024

Ознака : лорен

UncategorizedВи ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

КОЈА Е ЛОРЕН СИЛВЕРМАН, ЖЕНАТА ШТО ЈА ЗАПРОСИ САЈМОН КАУЕЛ: Научена да живее на висока нога, ужива во луксузи, била мажена за милијардер, толку е богата што нема потреба да работи…

Еспресо
Сајмон Кауел, музички продуцент и дел од жирито на популарната емисија Америка има талент, ја запроси својата долгогодишна девојка Лорен Силверман, со која е во врска...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Разделените заби ѝ беа заштитен знак, а сега откри како ги криела на почетокот на кариерата

Еспресо
Насмевката со разделени заби стана заштитен знак за денес 77-годишната американска манекенка и актерка Лорен Хатон. Откако потпишала доста профитабилен моделинг договор на свои 22...
ЛајфстајлСцена

ТАА ГО ЧИНЕШЕ БРАК: Најбогатиот човек на светот ја потврди врската со атрактивната Лорен (ФОТО)

Igor
Најбогатиот човек на светот, сопственикот на „Amazon“, Џеф Безос привлече големо внимание на вчерашниот финален меч на Вимблдон. Имено, тој се појави со 49-годишната водителка...