Ознака : заштитен

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Разделените заби ѝ беа заштитен знак, а сега откри како ги криела на почетокот на кариерата

Еспресо
Насмевката со разделени заби стана заштитен знак за денес 77-годишната американска манекенка и актерка Лорен Хатон. Откако потпишала доста профитабилен моделинг договор на свои 22...
Лајфстајл Сцена

Поради својот заштитен знак ДОБИВА СМРТНИ ЗАКАНИ (ФОТО)

Igor
Манекенката Софија Хаџипантели е најпозната по своите веѓи или својата веѓа која всушност и ја прослави. На нејзините фотки можат да се пронајдат различни коментари –...
Здрави навики

Дали смеете да го користите млекото за сончање кое ви останало од лани?

Igor
Време е на летни одмори. Покрај цената на аранжманот, треба да се размисли и за дополнителните трошоци: нов костим за капење или истиот од лани?...
Секојдневие

Природен рецепт за брзо потемнување

Igor
Овој рецепт за домашно масло се први многу едноставно и брзо, а ќе ви помогне брзо да добиете прекрасен тен. Ова лето конечно ќе имате...