Поради својот заштитен знак ДОБИВА СМРТНИ ЗАКАНИ (ФОТО)

Манекенката Софија Хаџипантели е најпозната по своите веѓи или својата веѓа која всушност и ја прослави.

На нејзините фотки можат да се пронајдат различни коментари – од оние кои го фалат нејзиниот слободен изглед па се до оние кои сметаат дека ова е премногу.

Таа призна дека добила и смртна закана поради ексцентричниот стил кој го негува.

– Добивам многу смртни закани. Се трудам да не ги читам, луѓето ми зборуваат дека не треба да им обрнувам внимание, изјави Софија во една телевизиска емисија.

View this post on Instagram

☠️

A post shared by Sophia ☠️🧿🇨🇾 (@sophiahadjipanteli) on

Интересно е тоа што таа природно имала смеѓи веѓи, но кога ги офарбала во црно за да ја пополни празнината во нив, сфатила дека вака многу и се допаѓаат. Што мислите вие – убаво и посебно или сепак премногу?

Слични објави

Погребан раперот Гру: Сопругата и родителите скршени од болка, ги полевале со вода (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ламбе Алабаковски повторно стана татко: Прочитајте кое име го одбра за својот син! (ФОТО)

Еспресо

Туна слави роденден, но што им шепоти на овие скулптури? (ФОТО)

Igor

Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Чуда се случуваат: Гавазова направи нешто на кое Велевска не остана рамнодушна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Годините ништо не и можат: Северина по подолго време позира во долна облека! (ФОТО)

Остави Коментар

деветнаесет − оне =

Слични објави

СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие?

Igor

Елена Ристеска важи за секс-симбол, но погледнете какви другарки има (ФОТО)

Igor

Зоран Заев во „Еден на Еден“: Да го пополниме местото што Британија го ослободи во ЕУ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor

Што ни носи влегувањето на Марс во Вага? Период во кој ќе сфатите кои ви се вистински пријатели

Igor

Од фантастични до бизарни: Модни креации од доделувањата на Оскарите кои сите ги паметиме! (ФОТО)

Еспресо