28.4 C
Скопје
16:40 - 25 јуни, 2024

Ознака : добива

СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: „Кога јагнињата ќе стивнат“ добива продолжение – Погледнете го тизер трејлерот за серијата „Кларис“

Еспресо
Кларис се враќа на терен како детектив во потрага по сериските убијци и сексуалните предатори, воедно носејќи се со политичките интриги во Вашингтон… „CBS“ го...
ЛајфстајлСцена

Поради својот заштитен знак ДОБИВА СМРТНИ ЗАКАНИ (ФОТО)

Igor
Манекенката Софија Хаџипантели е најпозната по своите веѓи или својата веѓа која всушност и ја прослави. На нејзините фотки можат да се пронајдат различни коментари –...