11.8 C
Скопје
04:22 - 23 мај, 2024

Ознака : трејлерот

СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: „Coming To America“ по три децении добива продолжение – Погледнете го трејлерот!

Еспресо
Комедијата „Coming To America“ добива свое продолжение по 32 полни години. „Coming То America 2“ пристигнува на „Amazon Prime“ на 5 март, а сега е...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Погледнете го трејлерот за документарецот за животот на Били Ајлиш

Еспресо
Изгледа дека животот на денешните тинејџ ѕвезди е далеку повозбудлив отколку некогаш. Претходно поминуваа децении пред некој да се осмели да направи документарец за уметниците,...
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: „Кога јагнињата ќе стивнат“ добива продолжение – Погледнете го тизер трејлерот за серијата „Кларис“

Еспресо
Кларис се враќа на терен како детектив во потрага по сериските убијци и сексуалните предатори, воедно носејќи се со политичките интриги во Вашингтон… „CBS“ го...