-0.2 C
Скопје
05:59 - 30 март, 2023

Ознака : тизер

Свет Слајдер Сцена

АДЕЛ ГО ОБЈАВИ ТИЗЕРОТ ЗА НОВИОТ СПОТ И НАЈАВУВА „БУМ“ ГОДИНА: Подготвена сум за 2022 година, доаѓа толку многу, возбудена сум што ќе го видите сите тоа!

Еспресо
Адел ги заинтригира фановите објавувајќи дека „толку многу доаѓа“ во 2022 година, вклучително и музичко видео за Oh My God. Музичарката (33) го издаде својот...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ВИДЕО) Објавен првиот тизер за продолжението на хит серијата „Игра на тронови“

И. Т.
На денешното претставување на пристигнувањето на „HBO Max“ во Европа, беше прикажан првиот тизер од претстојната приквел серија „Game of Thrones: House of Dragon“. Временската...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: „Кога јагнињата ќе стивнат“ добива продолжение – Погледнете го тизер трејлерот за серијата „Кларис“

Еспресо
Кларис се враќа на терен како детектив во потрага по сериските убијци и сексуалните предатори, воедно носејќи се со политичките интриги во Вашингтон… „CBS“ го...