4.8 C
Скопје
15:36 - 3 декември, 2023

Ознака : game of thrones

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Кралици на змејовите: Кои се младите актерки од хит серијата „House of the Dragon“?

Еспресо
Новата хит серија на HBO, „House of the Dragon“, спин-оф на култната „Игра на тронови“, ја имаше својата премиера пред неколку дена, а две млади...
СлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) Објавен првиот тизер за продолжението на хит серијата „Игра на тронови“

И. Т.
На денешното претставување на пристигнувањето на „HBO Max“ во Европа, беше прикажан првиот тизер од претстојната приквел серија „Game of Thrones: House of Dragon“. Временската...