14.8 C
Скопје
10:40 - 2 јуни, 2023

Ознака : house of the dragon

Слајдер Сцена Филм и ТВ

Фановите на „Куќата на змејот“ фрустрирани: Се жалат дека не можат да видат ништо во новата епизода

еспресо
Новата епизода од хит серијата House of the Dragon предизвика фрустрациии кај фановите. Исто како и кај Game of Thrones, гледачите се жалат дека не...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Кралици на змејовите: Кои се младите актерки од хит серијата „House of the Dragon“?

Еспресо
Новата хит серија на HBO, „House of the Dragon“, спин-оф на култната „Игра на тронови“, ја имаше својата премиера пред неколку дена, а две млади...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ВИДЕО) Објавен првиот тизер за продолжението на хит серијата „Игра на тронови“

И. Т.
На денешното претставување на пристигнувањето на „HBO Max“ во Европа, беше прикажан првиот тизер од претстојната приквел серија „Game of Thrones: House of Dragon“. Временската...