24.8 C
Скопје
02:44 - 23 јуни, 2024

Ознака : документарецот

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Погледнете го трејлерот за документарецот за животот на Били Ајлиш

Еспресо
Изгледа дека животот на денешните тинејџ ѕвезди е далеку повозбудлив отколку некогаш. Претходно поминуваа децении пред некој да се осмели да направи документарец за уметниците,...