25.8 C
Скопје
18:01 - 25 јуни, 2024

Ознака : враќање

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Вил Смит се подготвува за големо враќање; „Судењето Деп-Херд го ишамара славниот шамар“

Еспресо
„Сан“ соопштува: ѕвездата која 10 години има забрана од Академијата, по шамарот што му ја упати на Крис Рок за време на ноќта на Оскарите,...
СветСлајдерСцена

КАЈЛИ ЏЕНЕР СЕ ВРАТИ ВО ФОРМА: Еве како ја победи постпородилната депресија!

Еспресо
Кајли Џенер го доби своето второ дете на почетокот на февруари, но постпородилниот период не ѝ беше лесен. Меѓутоа, пред неколку дена таа продолжи со...
СветСлајдерСцена

ЕЛТОН ЏОН СЕ ВРАТИ НА СЦЕНАТА ПО ДВЕ ГОДИНИ ПАУЗА: Фала што ме чекавте 745 дена!

еспресо
Елтон Џон се враќа на настапи по две години пауза. Неговиот последен настап беше на 6 март 2020 година, а потоа престана да настапува поради...
UncategorizedБалканСлајдерСцена

БАКА ПРАСЕ СЕ ВРАЌА ВО СРБИЈА, РАСКИНАЛ СО ДЕВОЈКАТА, АМСТЕРДАМ НЕ МУ СЕ ДОПАЃА: Се враќам и ќе се соочам со сите и ќе победам сè!

Еспресо
Контроверзниот српски јутјубер Бака Прасе, со вистинско име Богдан Илиќ, се враќа во Србија, а најновата вест од него е дека раскинал со неговата девојка...
СветСлајдерСцена

Хари се враќа во Лондон? И тоа без Меган

jasmina.kantardzieva
Дојде време за големото враќање на принцот Хари во Лондон, по неколку месеци поминати во Соединетите држави. Поводот е поврзан со големиот проект на кој...
СветСлајдерСцена

На Трамп сите „мрежи“ му пропаднаа, ама еве кога пак ќе се врати!

jasmina.kantardzieva
Што се случи со Доналд Трамп? Сигурни сме дека никој навистина не го поставува ова прашање, зашто за многумина, како што е познато, Доналд Трамп...
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: „Coming To America“ по три децении добива продолжение – Погледнете го трејлерот!

Еспресо
Комедијата „Coming To America“ добива свое продолжение по 32 полни години. „Coming То America 2“ пристигнува на „Amazon Prime“ на 5 март, а сега е...
Секојдневие

ФОТО: Враќање во минатото – Најубавите предлози за китење на елката во ретро стил

Еспресо
Сезоната на празниците полека се ближи, а многумина веќе ги покажаа своите елки и украсени домови, но оние најкреативните се уште чекаат и внимателно планираат...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Дали „One direction“ најавија повторно враќање на сцената? Лијам откри повеќе од тоа што треба!

Еспресо
Нил Хоран, Хари Стајлс, Лијам Пејн, Луис Томлинсон и Зејн Малик денеска се талентирани и успешни соло музичари, кои сепак некогаш настапуваа заедно во бендот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери побегна од хотелот во кој беше Том Хенкс, кој е заразен со коронавирус! (ФОТО)

Еспресо
Бремената Кети Пери (35) отпатува од Австралија откако престојуваше во истиот хотел како Том Хенкс (63) и неговата сопруга Рита Вилсон (63) кои се заразени...