Дали „One direction“ најавија повторно враќање на сцената? Лијам откри повеќе од тоа што треба!

Нил Хоран, Хари Стајлс, Лијам Пејн, Луис Томлинсон и Зејн Малик денеска се талентирани и успешни соло музичари, кои сепак некогаш настапуваа заедно во бендот кој го носеше името „One direction“.

Но, откако Лијам Пејн пред неколку дена сугерираше на тоа дека бендот би можел повторно да се собере, нивните фанови ги преплавија социјалните мрежи коментирајќи за таа идеја.

Една обична најава беше и повеќе од доволна за тоа. Лијам, кој од 2016 година води соло кариера, всушност не кажа ништо посебно, но сосема доволно.

„Ни се ближи прославата од 10 годишницата од основањето на бендот и сите ние во последните неколку недели редовно се слушавме, што всушност е навистина пријатно. Сите работиме на различни полиња затоа да се случи, а луѓето ни праѓаат пораки“, рече тој и призна дека открил повеќе од тоа што треба.

Сепак, тој исто така им вети на фановите дека можат да очекуваат бројни и различни работи од групата, иако не прецизираше дали тоа ќе значи повторно собирање на сите пет членови.

Слични објави

Мараја Кери ќе настапи на познатиот „Brighton Pride Festival“ (ВИДЕО)

Еспресо

Не е Кардашијан, Шарлиз, Анџелина… Новата девојка на Бред Пит е духовен гуру!

Igor

Селма од песната на БИЈЕЛО ДУГМЕ наполни 90 години: Доби НЕВЕРОЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ

Igor

Преубава и секогаш омилена: Денеска полни 52 години, а сигурно ќе ја препознаете по насмевката

Igor

Од плакарот на Анита: Муабет со комшиката

Анита Митровска

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 + 8 =

Слични објави

Родени се Лу Рид, Крис Мартин, а уште неколку настани ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Во пресрет на оскаровската ноќ, Македонија навива за „Медена земја”

Еспресо

Бугарската секс бомба му се заблагодари на Ѓоковиќ за видео снимката од соблекувалната (ВИДЕО)

Еспресо

Бившиот сопруг на Џенифер Лопез остана без јахтата: Пламенот ја проголтал за неколку минути (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Како Ковид-19 влијае на животната средина и загадувањето? (ВИДЕО)

Еспресо

Разголена во базен: Александра Накова го покажа СЕКСИ ЗАДНИКОТ, фановите не можат да го тргнат погледот (ФОТО)

Igor