Ознака : минатото

Секојдневие

ФОТО: Враќање во минатото – Најубавите предлози за китење на елката во ретро стил

Еспресо
Сезоната на празниците полека се ближи, а многумина веќе ги покажаа своите елки и украсени домови, но оние најкреативните се уште чекаат и внимателно планираат...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Повторно е секс-бомба, но погледнете како изгледаше Ана Николиќ пред 20 години!

Васко Спасоски
Ана Николиќ денес важи за една од најзгодните пејачки, а особено откако ослабе и се врати во форма. Имено, во последните неколку години, пејачката се...