03:19 - 23 јуни, 2024

Ознака : китење

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКО ДА ПРИВЛЕЧЕТЕ СРЕЌА И ПАРИ: Фенг шуи трикови за китење елка и празнично украсување на домот

Еспресо
Ако вашата новогодишна елка е во северниот дел од собата, никако не ставајте ѝ црвени лампиони и украси! Оние кои веруваат во фенг шуи тврдат...
Секојдневие

ФОТО: Враќање во минатото – Најубавите предлози за китење на елката во ретро стил

Еспресо
Сезоната на празниците полека се ближи, а многумина веќе ги покажаа своите елки и украсени домови, но оние најкреативните се уште чекаат и внимателно планираат...