7.8 C
Скопје
21:09 - 20 февруари, 2024

Ознака : декорација

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО ДА БИДЕ СРЕЌНО И ЗДРАВО: Елката мора да стои на ова место во куќата!

И. Т.
Не е тајна дека периодот пред Нова Година и Божик за многумина е навистина стресно време. Украсување на домот, бирање подароци за најблиските, подготовка за...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКО ДА ПРИВЛЕЧЕТЕ СРЕЌА И ПАРИ: Фенг шуи трикови за китење елка и празнично украсување на домот

Еспресо
Ако вашата новогодишна елка е во северниот дел од собата, никако не ставајте ѝ црвени лампиони и украси! Оние кои веруваат во фенг шуи тврдат...
ЛајфстајлСцена

Најскапите вина и скапа декорација: Сите детали за гламурозниот роденден на ќерката на Цеца, погледнете колку ќе чини

Igor
Се подготвува гала роденден за кој многу ќе се зборува. Младата ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ ќе организира журка на 30-ти мај во еден луксузен белградски ресторан,...