19.8 C
Скопје
22:17 - 19 мај, 2024

Ознака : лична мрежа

СветСлајдерСцена

На Трамп сите „мрежи“ му пропаднаа, ама еве кога пак ќе се врати!

jasmina.kantardzieva
Што се случи со Доналд Трамп? Сигурни сме дека никој навистина не го поставува ова прашање, зашто за многумина, како што е познато, Доналд Трамп...