10.8 C
Скопје
04:31 - 23 мај, 2024

Ознака : лом

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Лом на концерт на Тања Савиќ: Тепачка, тотален хаос, сè испокршено

еспресо
Како што пренесуваат босанските медиуми, поради овој немил настан со соопштение се огласило и Министерството за внатрешни работи на ХНЖ од каде потврдиле дека дошло...
ЛајфстајлСцена

Брена во најкраткиот фустан во кариерата излезе на бина, направи лом и покажа нешто повеќе (ВИДЕО)

Igor
Лепа Брена (58) прва на јавната сцена носеше секси костими кои денес ретко која млада пејачка би се осудила да ги облече, а фолк ѕвездата...