28.4 C
Скопје
17:10 - 25 јуни, 2024

Ознака : излезе

Секојдневие

Облечете се женствено како Џеки Кенеди: Ваквиот стил никогаш нема да излезе од мода! (ФОТО)

Еспресо
Без оглед на летните трендови, стилот на Џеки Кенеди Оназис беше и остана еден од ултимативните формули за шик жешки денови. Таа е особено позната...
ЛајфстајлСцена

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Igor
Светски познатата Лејди Гага падна од сцената на својот последен настап во Лас Вегас, а за сето тоа беше виновен неспретниот обожавател. Таа го повика...
ЛајфстајлСцена

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Igor
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...
ЛајфстајлСцена

Брена во најкраткиот фустан во кариерата излезе на бина, направи лом и покажа нешто повеќе (ВИДЕО)

Igor
Лепа Брена (58) прва на јавната сцена носеше секси костими кои денес ретко која млада пејачка би се осудила да ги облече, а фолк ѕвездата...
ЛајфстајлСцена

Запознајте се со Хеиди, манекенката на која и излезе градата во Кан (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Ова е моделот од Косово, Хеиди Луштаку, која веќе со години стои силно во светот на меѓународната мода и убавина. Таа кариерата како модел ја...