15.8 C
Скопје
11:35 - 28 февруари, 2024

Ознака : тања савиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се жени поранешниот сопруг на Тања Савиќ: „Душан никогаш нема доволно пари“, но пријателка тврди дека има план

еспресо
Додека популарната фолк пејачка Тања Савиќ сонува да облече венчаница, во српските медиуми се појави веста дека нејзиниот поранешен сопруг наскоро ќе се ожени. Потсетуваме,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Тања Савиќ сонува за свадба од соништата: „Сакам да облечам венчаница“

еспресо
Фолк пејачката Тања Савиќ вели дека ужива во љубовта со новиот партнер Мухамед Муки Бешиќ, а сега призна дека нашла личност која многу личи на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тања Савиќ итно го прекина настапот: Наплив на емоции упатени за Мухамед

еспресо
Пејачката Тања Савиќ ужива во врската со пилотот Мухамед Бешиќ и не крие дека никогаш во животот не била посреќна, а нејзиниот најнов потег ги...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Семејна фотографија која ги топи срцата: Тања Савиќ на зимски одмор со 11 години помладиот дечко и нејзините синови

Еспресо
Српската пејачка Тања Савиќ е во хармонична врска со 11 години помладиот пилот Мухамед Муки Бешиќ, а сега парот замина на зимски одмор заедно со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Тања Савиќ откри кога ќе се мажи: Мухамед е мојата сродна душа

Еспресо
Српската пејачка Тања Савиќ по бурниот развод и борбата за старателството над децата, конечно ја врати вербата во љубовта и оваа година, се чини, си...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Новогодишна елка поголема од неа: Тања Савиќ го украсува својот дом пред судењето со сопругот

Еспресо
Српската пејачката Тања Савиќ денеска има судење со нејзиниот се уште легален сопруг Душан Јованчевиќ. Тие со години сево конфликт за старателството за синовите, а...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Одби да ѝ биде гостинка на концерт на Пријовиќ: Зошто Тања Савиќ ѝ рече „не“ на Александра

Еспресо
Пејачката Тања Савиќ ја одбила поканата на нејзината колешка Александра Пријовиќ да гостува на нејзиниот концерт во Загреб. Александра Пријовиќ откри дека меѓу другото ја...
БалканЛокумчеСцена

„Ова е храброст“: Тања Савиќ го запали интернетот со новите жешки фотографии

Еспресо
Српската пејачка Тања Савиќ објави слики од бања, а се фотографирала во када и покрај туш кабина. На фотографиите, таа не ја трга насмевката од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Тања Савиќ лета во облаци: Нејзиниот 11 години помлад дечко ги покажа вештините со авион

Еспресо
Српската пејачка Тања Савиќ дефинитивно ужива во врската со 11 години помладиот пилот Мухамед Муки Бешиќ, кој според објавените видеа вчера ѝ приредил незаборавно искуство....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Тања Савиќ растела во село: „Чувањето кози ми е преубаво сеќавање“

Еспресо
Омилената пејачка на многумина Тања Савиќ ужива во љубовта со 11 години помладиот пилот Мухамед Бешиќ. За Прва Телевизија, пејачката отворено проговори за своите скромни...