18.8 C
Скопје
21:29 - 15 април, 2024

Ознака : тепачка

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Детали за тепачката на концертот на Тања Савиќ: Одбиена лекарска помош, полицијата активирана

еспресо
На настапот во Мостар на пејачката Тања Савиќ се случил страшен инцидент. Ноќта од средата кон четврток во 1.45 часот, повеќе граѓани пријавиле во Полициската...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Лом на концерт на Тања Савиќ: Тепачка, тотален хаос, сè испокршено

еспресо
Како што пренесуваат босанските медиуми, поради овој немил настан со соопштение се огласило и Министерството за внатрешни работи на ХНЖ од каде потврдиле дека дошло...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Во центар на скандал, а можна е и тепачка: Два хороскопски знаци ризикуваат да си го загубат работното место или најсилниот сојузник

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот, кои можат да влезат во многу непријатна ситуација на крајот на мај. Можеби ќе се најдат во епицентарот на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џони Деп ќе се врати на суд на 25 јули, еве точно за што е обвинет

Еспресо
По шест години речиси континуирани судски спорови, правните проблеми на актерот се далеку од завршени. Овој пат менаџер на една локација која се користела за...
СлајдерСцена

СКАНДАЛ ЗА КОЈ БРУИ БЕЛГРАД: Владе Дивац го натепал својот поранешен пријател и познат фудбалер, причина – пораки што ѝ праќал на ќерка му

Еспресо
Некогаш големи пријатели, познатиот српски кошаркар Владе Дивац и фудбалерот Ниша Савељиќ се скарале и тоа жестоко. Кошаркарската ѕвезда Дивац го натепал поранешниот фудбалер на...
ВестиРегионСлајдер

ВИДЕО: ПОПЛАДНЕВО тепачка, навреди и клетви во косовското собрание

V. T.
За време на интерпелацијата на косовскиот премиер Авдула Хоти и дебатата за исчезнатите лица за време и по војната се се степаа пратениците во Собранието...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Позната српска манекенка искрено за односот со својот дечко: Ме тепаше речиси четири часа

Igor
Турски државјанин чиј идентитет не бил соопштен брутално ја претепал својата девојка од Србија, фото моделот Тања Дукиќ, која во последните неколку години работела како...