34.8 C
Скопје
18:25 - 22 јули, 2024

(Видео) Славен актер претепа човек, па настана општ хаос: „Летаат“ столици, тупаници, паѓања на земја…

Легендарниот актер Дени Трехо кој има 80 години е главна тема на медиумите поради лоша причина.

Имено актерот бил снимен како се степал со човек за време на парада во Лос Анџелес на Денот на независноста.

Снимката од тепачката стана вирална – се гледа како Трехо седи во бел кабриолет и се смешка на фотографите. Потоа, некој фрлил воден балон кон него, и Трехо се упатува кон толпата и му удира шлаканица на мажот, овој му возвраќа и почнува тепачка со тупаници која го бутнала Трехо на земја. Според очевидци наекаде имало крв.

Човекот кој се нафрлил кон Трехо потоа го удрил и другиот маж кој, исто така, паднал на земја. Потоа избила поголема тепачка во толпата, а Трехо грабнал столица и ја фрлил во масовната тепачка.

И тоа не е се, глумецот потоа се расправа со жена, а на крајот пристигнува и полиција.

Инаку, Трехо е најпознат по филмскиот серијал „Мачете“ („Machete“).

 

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....