ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО)

На пејачката Александра Пријовиќ, сега Живоиновиќ многумина и завидуваат на изгледот, но пејачката сепак јавно признава дека досега имала неколку искуства со естетската хирургија.

Пејачката не крие дека на себе направила неколку корекции и веќе од 15 години се ставила под нож, како и дека сега е презадоволна со својот изглед.

– На некого сум му поубава сега, на некого му бев претходно. Луѓето не размислуваат дека јас тогаш имав 15 години и бев дете. За овие пет години, во пубертетот, би се променила секако. Корегирав некои ситници. Но сепак се променив 100 проценти, изјави Александра за српските медиуми.

Погледнете што прават парите и можноста да се посети естетската хирургија

Слични објави

Фестивалот Коачела сепак ќе го слави 20. роденден: Сите сме повикани (ВИДЕО)

Еспресо

Кардашијанката ПРЕТЕПЕЛА стриптизета!

Igor

„Пица бебето“ го прослави својот втор роденден! (ФОТО)

Еспресо

Двете се прекрасни и неверојатно си личат: Ќерката на Жизел Бундхен копија на мама! (ФОТО)

Igor

Тамара Тодевска се врати на старата пасија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

два × 1 =

Слични објави

Ја поврзуваат со Марс: „Крвавата река“ е чудесна, но и опасна (ФОТО)

Еспресо

ШОК ВО ЕМИСИЈА ВО ЖИВО: Актер со страстен бакнеж изненади новинарка! (ВИДЕО)

Еспресо

Ова се најатрактивните македонски блогерки на Инстаграм (ФОТО)

Igor

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПРЕТЕРА? Криси Тајген влезе во конфликт со Трамп на Твитер

Igor

Работите отидоа предалеку! Ако ви треба ботокс не мора да излегувате од кола, оваа болница ќе ви вбризга ботокс додека сте во колата! (ВИДЕО)

Еспресо

Смело позираше во фустан кој ништо не и препуша на фантазијата (ФОТО)

Igor