20.8 C
Скопје
20:31 - 14 јуни, 2024

Мики Рурк се помалку личи на себе: Пластичните операции му го уништија лицето! (ФОТО)

Актерот кој се прослави со улогите во филмовите „Борец“ и „Девет ипол недели“ веќе со неколку години шокира со својот изглед.

Освен што се изобличи од бројните пластични операции, 67-годишниот актер Мики Рурк се појавува во, најблаго кажано, уникатни комбинации.

Неодамна е забележан како го шета своето куче со пријателот, при што се одлучил за маскирно елече и крем маица. Најмногу забуна предизвика едениот долг ракав од маскирната облека, додека на другата рака му недостасуваше долг ракав. Истото го направи и со неговите чевли Луис Витон, кога со нив облече прекратки панталони.

 

Слични објави

(Фото) Жешка поддршка за Хрватска: Нивес Целзијус позираше гола и се завитка во знаме

Еспресо

Јелена Карлеуша сподели снимка со Душко: „Простувај, подобро не знаев“

еспресо

(Видео) Прво огласување на Драган Станковиќ по пожарот! Партнерот на Јована Јеремиќ е шокиран: Турбулентно е на пекарскиот пазар, властите нека истражат

Еспресо

Познат новинар исчезна на грчки остров, полицијата се сомнева дека паднал од карпа: „Сакаше пеш да се врати од плажа…“

еспресо

Профил на проф. д-р. Павле Митревски (91): Творештво поголемо од еден човечки живот

Мишо Китаноски

(Видео) „Исплива“ снимка на Теодора Џехверовиќ: Липа и се гуши во солзи поради бившиот!

Еспресо
Се вчитува....