Ознака : узерли

Лајфстајл Сцена

ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНА: Познатата Хурем (35) го уништила лицето со пластични операциии (ФОТО)

Igor
Турската актерка Мерјем Узерли која нашата публика ја запомни како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, објавила фотографија на која позира со латино дивата Џенифер Лопез...