Ознака : уништила

Ви Препорачуваме Свет Сцена

На интернет кружи оваа ФОТОГРАФИЈА од Кејт Мидлтон, доколку може таа веднаш би ја уништила (ФОТО)

Еспресо
Денес цел свет се воодушевува на стилот на Кејт Мидлтон. Сепак пред да се омажи за принцот Вилијам, Кејт била сосема обична девојка, без преголемо...
Секојдневие

ИЗНАЈМИЛЕ НАЈСКАП РЕСТОРАН И ОДЛИЧНА МУЗИКА ЗА СВАДБА: Сè изгледало совршено додека свекрвата не уништила сè!

Еспресо
Се беше идеално, најскап ресторан во градот, 300 гости, музика… свадба од соништата, се до моментот кога дојде матичарот и започна церемонијата за венчавка. Кога...
Лајфстајл Сцена

Поради мажот сакала да стане мачка, по операциите го уништила лицето, а тој ја оставил (ФОТО)

Igor
Лицето на Џослин Вајлденштајн (79) стана познато како пример за екстремната пластична хирургија која не може да ве остави рамнодушни. Ја нарекуваат жена мачка, но...
Лајфстајл Сцена

ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНА: Познатата Хурем (35) го уништила лицето со пластични операциии (ФОТО)

Igor
Турската актерка Мерјем Узерли која нашата публика ја запомни како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, објавила фотографија на која позира со латино дивата Џенифер Лопез...