23.8 C
Скопје
17:20 - 25 јуни, 2024

Ознака : пластична

Секојдневие

Магија во вашиот дом – Мал трик со кој вашата новогодишна елка ќе замириса како вистинска

Анита Митровска
Повеќето кај нас украсуваат вештачка новогодишна елка, но постојат и оние кои преферираат природна… Доколку веќе сте накитиле вештачка елка, а сакате да ја почувствувате...
ЛајфстајлСцена

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Igor
Брук Шилдс (54) се пожали во едно недамнешно интервју дека нејзините ќерки сметаат дека и дошол моментот за естетска корекција, бидејќи годините го прават своето....
ЛајфстајлСцена

Поради мажот сакала да стане мачка, по операциите го уништила лицето, а тој ја оставил (ФОТО)

Igor
Лицето на Џослин Вајлденштајн (79) стана познато како пример за екстремната пластична хирургија која не може да ве остави рамнодушни. Ја нарекуваат жена мачка, но...