Ознака : кен

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Откако се претвори во Кен, сега сака да биде жена (ФОТО)

Еспресо
Денес секој има право да биде што сака, но во овој случај може да се сложиме дека ова сепак е премногу. Ретки се оние кои...
Лајфстајл Сцена

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Igor
Родриго Алвес, кој го нарекуваат „Човекот Кен“, проговори за операциите и бројните козметички зафати кои ги направил на своето тело. На операции бил вкупно 72...
Лајфстајл Сцена

Мараја Кери се согласила да ја пее „Кен Ли“ на својата турнеја: Пејачката го објавила познатото ХИТ ВИДЕО на друштвените мрежи (ВИДЕО)

Igor
Да се потсетиме, оваа верзија од песната „Without You“ на Мараја Кери ја прослави Бугарката Валентина Ивановна Хасан во бугарскиот „Идол“. Пред околу десетина години...